Winkelwagen

Close
Je winkelwagen is leeg.
Print en dessin

Behang voor baby- en kinderkamers - Dutch Dessins

Betoverende behangetjes voor baby- en kinderkamers - van o-zo-zoet tot speels en stoer. 

Nogal wat dessins die we ontvingen voor de behang-ontwerpwedstrijd waren uitgesproken zoet of kinderlijk. Hieronder een greep uit die ontwerpen; onder ieder voorbeeld vind je de naam van de maker en een link naar zijn/haar Instagram- of LinkedIn-profiel. Als een dessin is opgenomen in het Dutch Dessins stalenboek vermelden we dat óók. Met het stalenboek inspireer je niet alleen je klanten, maar leer je ook nieuwe ontwerpers kennen om maatwerk voor je klanten mee te ontwikkelen.

Ruth Nijsten - Rose Birds

ruth nijsten behangontwerp mockup2
 Rose Birds - Ruth Nijsten - @ruthnijsten - opgenomen in stalenboek Dutch Dessins

Sanne van Hooff - Feeling Blue

sanne van hooff behangontwerp mockup
Feeling Blue - Sanne van Hooff - linkedin - opgenomen in stalenboek Dutch Dessins

Leonie Staring - Flamingo Parade

leonie staring behangontwerp mockup2
Flamingo Parade - Leonie Staring - @leonies_papery

Lisette Laudy - Granizo

lisette laudy behangontwerp mockup
Granizo - Lisette Laudy - www.lisettelaudy.com

Mirjam du Maine - Vintage Vibe

Mirjam du Maine behangontwerp mockup3
Vintage Vibe - Mirjam du Maine - @mainlymirjam

Zymône da Lima - Dreamscape

Zymone da Lima behangontwerp mockup2
Dreamscape - Zymône da Lima - @rebootanika

Gerrie Starreveld - Llama & poodle

Gerrie Starreveld behangontwerp mockup
Llama & poodle - Gerrie Starreveld - @gerriestarreveld

Hanneke Siemer Binnen - Mosquito Dance

hanneke siemer binnen behangontwerp mockup4
Mosquito Dance - Hanneke Siemer Binnen - @siemerbinnen

Isabel Coldenhof

Isabel Coldenhoff behangontwerp mockup
Isabel Coldenhof (7 jaar)

Jasmijn Doornewaard - '50 nr 8

jasmijn doornewaard behangontwerp mockup
'50 nr 8 - Jasmijn Doornewaard - linkedin

Jasmijn Doornewaard - '50 nr 5

jasmijn doornewaard behangontwerp mockup2
'50 nr 5 - Jasmijn Doornewaard - linkedin

Merin Kooijman - Morgnlicht - Desert

merin kooijman behangontwerp mockup
Desert - Merin Kooijman - Morgnlicht - @morgnlicht

Nadine Ebskamp - Little Star

nadine ebskamp behangontwerp mockup
Little Star - Nadine Ebskamp - @nadine.ebskamp - opgenomen in stalenboek Dutch Dessins

Rianne Vink - Rillustratie - Strawberries

rianne vink behangontwerp mockup
Strawberries - Rianne Vink - www.rillustratie.nl

Wikyro Art - Ocean View

wikyro art behangontwerp mockup
Ocean View - Wikyro Art - @wikyro_art


share