Winkelwagen

Close
Je winkelwagen is leeg.
Print en dessin

Floral design - ontwerpwedstrijd behang

Bloemetjesbehang? Ja! Een flink deel van de inzendingen voor onze behangontwerpwedstrijd had een floral design. Dat is niet per se het behang van je grootmoeder. Laat je verrassen! 

Van cottage core tot abstract

Bloemetjesbehang was natuurlijk altijd al populair, maar de diversiteit binnen dat genre is ongelofelijk groot. Dat zagen we ook terug in de inzendingen voor onze behangontwerpwedstrijd! Van romantische cottage core tot abstract en expressief: floral is niet voor één gat te vangen.

We delen alvast een aantal inzendingen binnen deze categorie - laat je verrassen! De namen van het ontwerp en de ontwerper én een link naar hun website of Instagramhandle vind je onder de beelden. Have fun! 

Jeannine Berenbroek behangontwerp mockup
Tulip - Jeannine Berenbroek - linkedin: jeannine-berenbroek-8bb509a
maria montiel behangontwerp mockup2
           Tropical landscape - Maria Montiel - @cayenablanca
kimberley van der wal behangontwerp mockup2
Lebogang - Kimberley van der Wal - @createdbykims
Karen Roxs Goverde behangontwerp mockup
Bold Tulips - Karen Roxs-Goverde - @behindthegray.nl
lotte van dijk behangontwerp mockup2
      Flower Fest - Lotte van Dijk - @lottevan.dijk_
jolijn ceelen behangontwerp mockup3
       Tropical Nightmare - Jolijn Ceelen - @studiostof
karla hyman behangontwerp mockup3
Sultry Summer - Karla Hyman - @karlahymandesign
nono hoekstra behangontwerp mockup3
Fietje - Nono Hoekstra - www.nhtextiledesign.com
maria montiel behangontwerp mockup
           Wild Nature - Maria Montiel - @cayenablanca
Linda Hoetink behangontwerp mockup
Mangrove - Linda Hoetink - @lindahoetink
irma corbeek behangontwerp mockup
Silhouette Flower - Irma Corbeek - linkedin: irma-corbeek-a6760a12
Karin Verputten behangontwerp mockup
Ginko - Karin Verputten - @dutches.patterns
floor buhren behangontwerp mockup
                                Batikflower - Floor Buhren - linkedin: floorbuhren
lily odette behangontwerp mockup
Botanica - Lily Odette - @heyfrillylily
lily odette behangontwerp mockup2
Botanica - Lily Odette - @heyfrillylily
mirjam du maine behangontwerp mockup
                      Vintage Vibe - Mirjam du Maine - @mainlymirjam
Julie Coste behangontwerp mockup
  Retro batik cocoa - Julie Coste - @bloomartgallery
Julie Coste behangontwerp mockup1
           Vintage botanical foliage - Julie Coste - @bloomartgallery
hanneke siemer behangontwerp mockup3
Embroidered leaves - Hanneke Siemer - @siemerbinnen
Irene van Vliet behangontwerp mockup2
Monet Night - Irene van Vliet - wovenwonders.nl
marie claire toebosch behangontwerp mockup
Peony Stripe - Marie Claire Toebosch @marieclaire.toebosch
Heleen van den Thillart behangontwerp mockup1
            Colorful Flowers - Heleen van den Thillart @heleen_vd_thillart
Heleen van den Thillart behangontwerp mockup4
            Blue Lavender - Heleen van den Thillart @heleen_vd_thillart
maartje de groot behangontwerp mockup
     Bold Nature - Maartje de Groot - @modernstorystudio
Ruth Nijsten behangontwerp mockup
Moody Flowers - Ruth Nijsten - www.ruthnijsten.com
Cheyenne Nelson behangontwerp mockup
Birdie Lace - Cheyenne Nelson - @designstudionene


share